Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com

(Już prawie) nowa wersja mojej prywatnej strony

Od jakiegoś czasu pracuję nad nową wersją strony.  Praca jeszcze nie ukończona i cały czas szukam pomysłów co i jak może wyglądać, co poprawić, a co już sobie odpuścić. Jak na razie:

  • Zmieniłem zasadniczo kolorystykę – odcień niebieskiego, który teraz tworzy klimat strony, bardzo mi się podoba, trafiłem na niego przypadkiem bawiąc się w fotoszopie.
  • Nowy minimalistyczny theme – nazywa się Acamas – jest świetny i bardzo schludny. Zmodyfikowałem go, dodałem trochę wspomnianej wyżej kolorystyki i cały czas myślę jeszcze  co i jak.
  • Muszę jeszcze cały czas pogrzebać trochę w kodzie żeby ujednolicić kolorystykę i style w poszczególnych elementach składowych. Brakuje kilku kolorów i wyrazistości linków, podświetleń itp.
  • Nowe logo – znudziło mi się dotychczasowe odręcznie pisane logo i od jakiegoś czasu po głowie kołatał mi się pomysł na logo z mózgiem. Dobrze podkreśla chyba ideę całej strony jako śmietnika mojej mózgownicy. Dodałem do mózgu strzałki z opisami i wyszło jak na medycznym rysunku z opisaniem za co odpowiada poszczególna część.

 Under construction! by millzero.
photo Flickr

Idea jest dodatkowo taka żeby zintegrować możliwie najlepiej stronę z różnymi kanałami społecznościowymi i zewnętrznymi serwisami w których się udzielam. A jednocześnie niezbyt inwazyjnie. Poza zdjęciami z flickra wiele jeszcze przede mną.

Dodatkowo chciałbym w końcu mieć na głównej stronie CV połączone z portfolio. Wszystkie moje teksty, dokonania i projekty widoczne od ręki i na tacy. W nowej wersji moja strona ma mówić o mnie i stanowić fasadę mojego e-wizerunku. Zobaczymy jak z tym pójdzie.

Na razie będę wdzięczny osobom to czytającym to i oglądającym stronę  za sugestie i przemyślenia, które pozostawić mogą w komentarzach.

Leave a Reply