Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com

Terapia zajęciowa

W ramach terapii zajęciowej wracam do pisania w prywatnej przestrzeni mojego bloga o sprawach bliższych i dalszych sercu. Będę znajdował te kilkanaście minut żeby przelać kilka słów. Wiele pokrewnych projektów i ważnych zwrotów w mikro-karierze wymagało sporo uwagi. Teraz jednak jak najbardziej potrzebuje chyba terapeutycznej możliwości wyrzygania się na klawiaturę z całej żółci jaka mój umysł zaległa [czego przykładem jest choćby poprzedni post]. Droga do Feng-Shui prowadzi przez klawiaturę.

Zaczął się rok akademicki. Po rocznej przerwie. Wracam do zajęć. Dziwne uczucie. Wykłady zaczynają mi się podobać. Zdecydowanie zmieniło się moje nastawienie. Dziś np. z przyjemnością słuchałem wykładu z filozofii na którym profesor przez godzinę robił wykład z filozoficznego podejścia do sieci neuronowych, niemożliwości powstania życia na ziemi z logicznego punktu widzenia oraz tegoż filozoficznych implikacji.

Jak na razie próby wyfrunięcia z gniazda podcinane są brzytwą realizmu. Rzeczywistość próbuje skopać młodych ludzi jak najbardziej żeby nauczyli się nie fikać jak w końcu dorosną. W największym mieście regionu w największym portalu ogłoszeniowym w Polsce pojawiają się „aż” dwa ogłoszenia o wynajmie dziennie…wow!

Zakupiłem aparat i zamierzam nim fotografować. Cyfrowa lustrzanka Sony DSLR-A230 – najbardziej podstawowe body z kit’owym obiektywem 18-55. Na początek wystarczy potem dokupię sobie jakieś szkło może jakieś lepsze. Założyłem Flickr’owe konto gdzie wrzucać będę zdjęcia coby nie poginęły na dysku jak to drzewiej bywało. Pierwsze próbki już są.

Miałem urlop. Byliśmy w Pradze przez tydzień i zdążyła przez ten czas zrobić wrażenie. Pewnie napisze coś oddzielnie o wyprawie.

Related Posts

Leave a Reply