Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com

Na świecie żyją Piękni Ludzie.

Żyją też ludzie.

 Piękni Ludzie są piękni i zawsze uśmiechnięci. Piękne mają ubrania, piękne samochody, piękne tipsy i piękne buty. Spotykają się tylko z innymi Pięknymi w miejscach dla Pięknych Ludzi. W pięknych galeriach handlowych z pięknymi posadzkami i pięknymi szybami za którymi znajdują się piękne rzeczy. Rozmawiają przez telefony kiedy tak piękne się przechadzają po pięknie wyczyszczonych marmurach. Piękni Mężczyźni oglądają się za Pięknymi Kobietami, które bardzo pięknie się do nich uśmiechają i chichoczą przy tym z pięknymi koleżankami. Żenią też się tylko Piękny z Piękną, do ślubu jadą zawsze pięknym samochodem do pięknego kościoła, po czym pięknie bawią się na przepięknym weselu. Czynią tak przede wszystkim żeby nie uszczuplić sumy piękna jaka znajduje się na świecie, a tylko jeszcze wzbogacić je może o Piękne Dziecko,które już od urodzenia ssie piękny smoczek. Mieszkają naturalnie w pięknych mieszkaniach na pięknych osiedlach.

Piękni Ludzie muszą rzez cały czas myśleć o swoim pięknie bo to jest rzecz ulotna. Piękno przemija jeśli nie chodzi się do pięknych centrów handlowych żeby kupować piękne ubrania i piękne kosmetyki np. lakier w pięknym kolorze różowym i krem upiękniający.

Zajmuje im to wszystko strasznie dużo czasu. Strasznie dawno czytali jakaś książkę, choć ostatnio widzieli taki piękny program w telewizji. Są strasznie „inteligentni” i piastują strasznie ważne stanowiska. Strasznie dawno rozmawiali ze sobą ostatnio przy obiedzie i strasznie chcieliby być jeszcze piękniejsi. I strasznie ich to cieszy że każdy strasznie zazdrości im bycia Pięknymi

A co robią ludzie?

Ludzie robią przeważnie to samo… tylko mają te szczęście iż nie są Piękni.

I strasznie się z tego cieszą 🙂

 

9 Responses
 1. Tu chyba nawet nie o piękno chodzi, tylko o zachwyt nad własną wspaniałością (no i materialne możliwości wyrażenia tego zachwytu) . Znam kobiety atrakcyjniejsze od Viki Adams, które wcale nie pasują do podanego przez Ciebie opisu i żyją w zupełnie innym stylu.

  Piękno samo w sobie nie jest niczym złym, natomiast robienie z siebie półboga i takie prezentowanie się światu – oczywiście zasługuje na wyśmianie. Subtelne i oryginalne (jak Ty zrobiłeś) bądź też na zasadzie:
  buhahahahahahaha!

 2. Maciek Rynarzewski

  Masz rację. Posh nie jest nawet bardzo ładna…. ale jest Piękna. Piękni Ludzie nie muszą być wcale piękni. Piękni Ludzie żyją swoją własną projekcją piękna.
  Widziałem dziesiątki kobiet i mężczyzn którzy powszechnie mogliby zostać uznani za nie-przystonych/nie-ładnych ale byli Pięknymi Ludzmi.
  piękno rozumiane jako uroda to coś innego niż Piękno w byciu Pięknym Ludziem.

 3. Tobie Rynarz to trzeba wszystko tłumaczyć, nie…? 🙂
  A ten sarkastyczny uśmieszek na końcu tamtego komentarz pewnie oznacza w Twoim słowniku „zwierzenie gastrologiczne”…

Leave a Reply