Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Bo w pracy jest czasem nudno i nachodzą człowieka różne pomysły:

dla braci mniejszych w rozumie podpowiedź:

I może jeszcze poczytacie sobie co to jest właściwie to yin i yang i czemu kultura zachodu tego nie rozumie. A jednym z najciekawszych motywów powiązanych z tym znakiem i filozofią wschodnią z nim związanym jest I-Ching, Księga Przemian, stosowana do wróżenia. Jeśli macie ochotę pobawić się chińskimi wróżbami możecie zrobić to TUTAJ. Ostrzegam że są strasznie pokręcone.

Post Scriptum:

Dla wtajemniczonym w S-F wspominam arcydzieło Philipa K. Dicka : Człowiek z Wysokiego Zamku. Dick wprowadza I-Ching jako wyrocznię, którą posługują się mieszkańcy okupowanych Stanów Zjednoczonych (!!!) jako źródłem wskazówek zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Taka mała, podręczna wyrocznia delficka. Fabuły książki nie zdradzam, nadmienię tylko ze jest to jedna z lepszych książek Dicka, z tych mniej schizowych, (więc może dlatego). Swoją drogą stworzył ciekawą i dość spójną na pierwszy rzut oka teorię historii alternatywnej, z punktem zwrotnym w czasie II wojny światowej. Polecam.

Related Posts

3 Responses
  1. Maciek Rynarzewski

    a tak w ogóle to masz problemy z tożsamością płciową? Frustrat -> Frustracja? no ale w końcu prywatna sprawa 😛

    A że zwierciadlane odbicie.. to widzę też nie pojmujesz idei yin yang i nie żyjesz zgodnie z feng-shui. Musisz znaleźć w sobie więcej feng a mniej szuji (hehehehe). I wtedy będziesz mógł łatwiej określić czy jesteś z marsa czy z wenus…

  2. frustrat

    Jestem z Polski… ;]
    A kwestie tozsamosci niestety pozostawilem bloggerowi i jak widac sie nie spisal 🙂

Leave a Reply