Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com

Świat się śmieje… czasami przez łzy.

Jako ze zmogła mnie choroba zamieszczam jedynie krótki przegląd nagłówków z informacji znalezionych w necie. Dziwne, śmieszne, straszne i ciekawe:

Brytyjczycy uznali premiera za postać fikcyjną
Z przeprowadzonego ostatnio sondażu dla UKTV Gold wynika, że jedna czwarta Brytyjczyków uważa, iż premier Winston Churchill nigdy nie istniał – informuje serwis Foxnews.

Wyłoniono mistrza w rzucie młotkiem do telewizora
18. Mistrzostwa Świata w Rzucie Młotkiem do Telewizora rozegrano na łące w gminie Jonkowo pod Olsztynem. W zawodach wzięło udział około 30 miotaczy, a zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary.

Szczękę wyhodowana na brzuchu 65-latka
Fińscy naukowcy poinformowali o wszczepieniu 65-letniemu mężczyźnie górnej szczęki, którą wyhodowano w jego jamie brzusznej z komórek macierzystych pozyskanych z tkanki tłuszczowej pacjenta.

Zetną słynną, 170-letnią palmę cesarzowej Sisi
Radni Wiednia postanowili definitywnie, że 18-go lutego zostanie ścięta najsłynniejsza palma monarchii austro-węgierskiej. 170-letnia, ulubiona roślina cesarzowej Sisi, osiągnęła już bowiem wysokość 25-ciu metrów i w każdej chwili może przebić dach secesyjnej cieplarni w ogrodach Schoenbrunn. Cesarzowa Elżbieta, żona Franciszka Józefa, chętnie przesiadywała pod słynnym drzewem.

Pływająca platforma śmieci większa niż USA
Oceanografowie odkryli dryfujące na Pacyfiku olbrzymie skupiska śmieci o powierzchni większej, niż powierzchnia Stanów Zjednoczonych.

Złodzieje ukradli pomnik… serka topionego
W Moskwie nieznani sprawy ukradli pomnik… serka topionego. Milicja poszukuje złodziei

Aż dziwne że nic z tego nie było w dziasiaj na tvn24… 🙂
żródło: Onet.plWiadomości/ciekawostki

Related Posts

5 Responses
 1. Maciek Rynarzewski

  mnie to jeszcze rozbawiła ta platforma śmieci, która jest podobno niewidoczna. Jakoś nie mogę w to uwierzyć… 🙂 już wiem skąd biorą informacje do Faktu 😀

 2. R-Chee

  No Maciek zajrzałem na twojego bloga i muszę przyznać, że ciekawie się zapowiada. W najbliższym czasie nie odmówię sobie przyjemności bliższego zapoznania się z nim.

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam także na swojego bloga http://www.rchee.bloog.pl oraz na blog HaeSa który mam przyjemność od wczoraj współtworzyć.

  Oczywiście twój blog idzie w zakładki FireFoxa 🙂

 3. HaeS

  Przypomina mi sie jeszcze anegdotka o ruskach, co zjedli kosmitę, ale to już stare i niemodne.

  Jeżeli chodzi o takie rzeczy, to niedościgniona była taka gazeta „Skandale”. Młodsze pokolenie tego juz nie pamieta, ty moze jeszcze sie załapałeś na któryś z ostatnich numerów. To dopiero była gazeta dla ludzi w wyobraźnią…

 4. Maciek Rynarzewski

  Gazetę naturalnie kojarzę, uważam jednak że „Fakt” jest co najmniej godnym następcą. Z kolegami mieliśmy zabawę swego czasu kto wyszuka większą głupotę w tym dzienniku. Poza klasykiem z wielorybem płynącym w górę Wisły i tamą we Włocławku, są jeszcze inne perełki. Artykuł o Wietnamczyku który nie śpi od 30 lat i w nocy pilnuje w wiosce kur. I mój ulubiony, własnoręcznie wyszperany, o rolniku z Mazowsza, który zrobił komórką zdjęcie wnętrza ufo, podczas porwania.

Leave a Reply