Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com

Kubek ważna rzecz…

Kubek towarzyszy człowiekowi od wieków. Wynaleziony już u zarania ludzkości w tej czy innej formie zawsze gdzieś tam się przewijał i odgrywał swoją cichą, acz znaczącą rolę w historii. Także i dziś codziennie wspiera nas w biurach, domach, barach. Świat z samymi szklankami, filiżankami i kielichami byłby smutny. Ja tam potrzebuje mojego kubka 0,5 l pełnego herbaty żeby mi się lepiej myślało, czytało czy grało w Fallouta :). Oto parę z tych ciekawszych i oryginalniejszych pomysłów na upgradowaną wersję :

1. Kubek selektor. Wybierz jaki napój lubisz i nikt się nie powinien pomylić:

2. Kubek sam sygnalizujący czy jest pusty czy pełny – ON/OFF:

3. Kubek z próbnikiem kolorów napoju wersja do kawy i herbaty:

4. Kubek antyzłodziejski ze specjalną zatyczką:

5. Kubek ze schowkiem na ciastka:

6. Kubek z mieszadłem dla leniwych:

7,8,9 Kubki tematyczne… 🙂

Related Posts

20 Responses
 1. 🙂 ale bajeranckie

  a gdy ja myślę „kubek”, to widzę przed oczami coś takiego:

  zima, pada śnieg, na dworze straszny mróz, a my w domu, kominek, KUBEK, w nim ciepłe kakao, gazeta i radość, że jest się tu, a nie na zewnątrz 🙂

 2. miś

  Te kubki pochodzą z jakiś konkretnych sklepów? Chętnie bym nabył jeden z drugim 🙂 Kubek z próbnikiem kolorów to bardzo przydatny wynalazek!

 3. Ciesze sie z pozytywnego odbioru…zaś jak Piras trafnie zauważył, wystarczy sie rozejrzeć. Google power!

  @MB: wiesz taka jak twoja wizja to wiadomo 🙂 , tylko po pierwsze trzba mieć kominek, po drugie w Polsce nie ma zimy ostanimi latu ;/ hehehehe

 4. cutebellatrix

  A skoro nie ma zimy, to można świętować fakt, że zimy nie ma ^^ i tak po prostu siedzieć sobie w ciepełku ciesząc się, że wszystko jest tak, jak jest ^^

 5. R-Chee

  Maciek. Moje gratulacje. Najpopularniejszy wpis na WORDPRESS dnia 21 lutego.

  Acz pamięta jescze o tych, którzy czytali twego bloga wcześniej (by nie zjadła cię komercja 😀 )

  Pzdr

 6. haes

  Ja tam jednak jestem zdecydowanym orędownikiem klasyki. Wolę tak jak wszystko – proste, niewyszukane, bez zbędnych bajerów, co najwyżej z lekkim akcentem humorystycznym (czyli odpowiednim nadrukiem)

  BTW – gdzies widzialem budek z wyrzeźbionym penisem w środku. Jak ktos sie nie spodziewa, to w trakcie picia czeka go (nie)miła niespodzianka.

 7. R-Chee

  Póki nie wymyślą kubka, który produkuje odpowiedniego napoju (kawy, herbaty) bezpośrednio z wody i dopóki nie będzie się teleportował do nas za każdym razem gdy o tym pomyślimy, to zostanę przy swoich tradycyjnych kubeczkach.

  Pzdr

Leave a Reply