Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com

Jest nowa piosenka zespołu Prodigy „Invaders must die”.

Może nawet sami o tym nie wiedzą, ale nakręcili teledysk do książki Janusza Zajdla „Wyjście z cienia”. Książka opowiada [spoiler] o świecie opanowanym przez mrówki, rządzące z ukrycia nieświadomą niczego ludzkością, która nie wie że to właśnie one kryją się za maszynami obcych i w ich wnętrzach. Jedynie niewielkie podziemie stara się walczyć i badać sprawę najeźdźców. Ludzie kontra formica rubra.

Piosenka bardzo fajnie wpisuje się w klimat książki.

httpv://www.youtube.com/watch?v=EiqFcc_l_Kk

Related Posts

6 Responses
  1. Zajdel to klasyk. Nie było i nie ma lepszego fantasty. A „Limes Inferior” to najinteligentniejszy i najlżejszy zarazem cyberpunk jaki czytałem ;]

  2. L.

    Temat mrówek jakoś ostatnio popularny się zrobił. W ferie czytałam „Imperium mrówek” (nie pomnę autora). Dość ciekawe było widzieć świat z dołu, ale (nie wnikając w szczegóły) zakończenie książki mi się nie podobało. A Zajdla sobie wpiszę na listę książek do przeczytania.

    Swoją drogą, nie wiedziałam, że słuchasz Prodigy 🙂

  3. @ Frustrat – Zajdel to klasyka, bardzo niedoceniona, gdyby urodził się na zachodzie zyskałby sławę Asimovów, Dicków i Bradburych (ale mógłby wtedy nie napisać swoich najlepszych dzieł, bo to życie w TYM systemie stymulowało jego twórczość)

    @L. – Prodziżów nie słucham, bo ja niczego nie „słucham” , piosenka tu piosenka tam, mają kilka dobrych utworów. Zajdla koniecznie, jest w każdej bibliotece miejskiej.

Leave a Reply