Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com
Maciej Rynarzewski - mikroagencja kreatywna
+ 48 664 453 930 – maciej.rynarzewski@gmail.com

    Wiosna– pojawiły się wczoraj u mnie bociany, dziś muchy, a ja czuje się naładowany pozytywną energią… Wszystko jest proste, wszystko jest piękne, ze wszystkim sobie poradzę. Wiosna. Darmowa energia po długiej porze ciemności (bo zimą tego nazwać nie można), którą pochłaniam nie wiem kiedy i nie wiem jak, działa na mnie niczym narkotyk. Jestem na najprawdziwszym naturalnym haju. Wiosna plus trochę pracy w to włożonej. Magisterka napisana, praca załatwiona, słońce świeci, ktoś mnie kocha, ja kogoś kocham. Co więcej chcieć?

    Korzystam więc. Piszę, czytam, planuje, ciesze się, kocham. Bo tak czuje w tym roku wiosnę. Jak długo taki stan się utrzyma, kiedy nadejdzie zmęczenie, przeładowanie, zdołowanie i depresja? Na razie nie martwię się tym, bowiem jest wiosna, a ja nie mam zbyt wielu zmartwień na głowie.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=wl_u0lrB7fM&hl=pl]

    Dziś nadal trwa wiosna… Z dalekich krajów przyleciały i na gałęziach siadły pierwsze koty i pewnie zaraz zaczną wić gniazda… na ognisku usmażono pierwsze kiełbasy, pierwsze kiełbasy zostały też poddane całopaleniu….

 

Related Posts

2 Responses

Leave a Reply